Logi · Håndter insulinresistens
Logi skanner måltidene dine, beregner glykemisk belastning i sanntid og viser nøyaktig hvordan hver ingrediens påvirker blodsukkeret ditt.
Start gratis →
Ferdigpakket gazpacho har et glykemisk indeks på 30, klassifisert som lavt GI-mat. Med en glykemisk belastning på 1 per 100g har det en minimal påvirkning på blodsukker.
Sammenlignet med andre vegetables rangerer Ferdigpakket gazpacho blant de laveste i glykemisk indeks.
Ferdigpakket gazpacho er et godt valg for folk som håndterer blodsukker, insulinresistens eller følger en lav-GI diett.
Hvorfor denne scoren?
| Kalorier | 38 kcal |
| Karbohydrater | 4.5g |
| Sukker (totalt) | 2.8g |
| Naturlig | 2.8g |
| Tilsatt | 0g |
| Fiber | 1g |
| Løselig | 0.3g |
| Uløselig | 0.7g |
| Protein | 0.8g |
| Fett | 2g |
| Mettet | 0.3g |
| Umettet | 1.7g |
| Natrium | 350mg |
Ferdigpakket gazpacho har et glykemisk indeks på 30, klassifisert som lavt GI-mat. Med en glykemisk belastning på 1 per 100g har det en minimal påvirkning på blodsukker.
Ferdigpakket gazpacho har et lavt glykemisk indeks (30), noe som gjør det til et godt alternativ for folk med insulinresistens.
Ferdigpakket gazpacho har en glykemisk belastning på 1 per 100g, noe som indikerer en minimal påvirkning på blodsukkernivåene.
Logi · Håndter insulinresistens
Logi skanner måltidene dine, beregner glykemisk belastning i sanntid og viser nøyaktig hvordan hver ingrediens påvirker blodsukkeret ditt.
Start gratis →