Logi · Håndter insulinresistens
Logi skanner måltidene dine, beregner glykemisk belastning i sanntid og viser nøyaktig hvordan hver ingrediens påvirker blodsukkeret ditt.
Start gratis →
Ferdig guacamole har et glykemisk indeks på 10, klassifisert som lavt GI-mat. Med en glykemisk belastning på 1 per 100g har det en minimal påvirkning på blodsukker.
Sammenlignet med andre vegetables rangerer Ferdig guacamole blant de laveste i glykemisk indeks.
Ferdig guacamole er et godt valg for folk som håndterer blodsukker, insulinresistens eller følger en lav-GI diett.
Hvorfor denne scoren?
| Kalorier | 150 kcal |
| Karbohydrater | 8.5g |
| Sukker (totalt) | 1g |
| Naturlig | 1.0g |
| Tilsatt | 0g |
| Fiber | 6.7g |
| Løselig | 2g |
| Uløselig | 4.7g |
| Protein | 2g |
| Fett | 13g |
| Mettet | 2g |
| Umettet | 11g |
| Natrium | 250mg |
Ferdig guacamole har et glykemisk indeks på 10, klassifisert som lavt GI-mat. Med en glykemisk belastning på 1 per 100g har det en minimal påvirkning på blodsukker.
Ferdig guacamole har et lavt glykemisk indeks (10), noe som gjør det til et godt alternativ for folk med insulinresistens.
Ferdig guacamole har en glykemisk belastning på 1 per 100g, noe som indikerer en minimal påvirkning på blodsukkernivåene.
Logi · Håndter insulinresistens
Logi skanner måltidene dine, beregner glykemisk belastning i sanntid og viser nøyaktig hvordan hver ingrediens påvirker blodsukkeret ditt.
Start gratis →