Logi · Håndter insulinresistens
Logi skanner måltidene dine, beregner glykemisk belastning i sanntid og viser nøyaktig hvordan hver ingrediens påvirker blodsukkeret ditt.
Start gratis →
Extra Lean Ham har et glykemisk indeks på 0, klassifisert som lavt GI-mat. Med en glykemisk belastning på 0 per 100g har det en minimal påvirkning på blodsukker.
Sammenlignet med andre meat rangerer Extra Lean Ham blant de laveste i glykemisk indeks.
Extra Lean Ham er et godt valg for folk som håndterer blodsukker, insulinresistens eller følger en lav-GI diett.
Hvorfor denne scoren?
| Kalorier | 110 kcal |
| Karbohydrater | 1.5g |
| Sukker (totalt) | 1.5g |
| Naturlig | 0.5g |
| Tilsatt | 1g |
| Fiber | 0g |
| Løselig | 0g |
| Uløselig | 0g |
| Protein | 20g |
| Fett | 2.5g |
| Mettet | 1g |
| Umettet | 1.5g |
| Natrium | 1100mg |
Extra Lean Ham har et glykemisk indeks på 0, klassifisert som lavt GI-mat. Med en glykemisk belastning på 0 per 100g har det en minimal påvirkning på blodsukker.
Extra Lean Ham har et lavt glykemisk indeks (0), noe som gjør det til et godt alternativ for folk med insulinresistens.
Extra Lean Ham har en glykemisk belastning på 0 per 100g, noe som indikerer en minimal påvirkning på blodsukkernivåene.
Logi · Håndter insulinresistens
Logi skanner måltidene dine, beregner glykemisk belastning i sanntid og viser nøyaktig hvordan hver ingrediens påvirker blodsukkeret ditt.
Start gratis →