Logi · Håndter insulinresistens
Logi skanner måltidene dine, beregner glykemisk belastning i sanntid og viser nøyaktig hvordan hver ingrediens påvirker blodsukkeret ditt.
Start gratis →
Eplepulver har et glykemisk indeks på 40, klassifisert som lavt GI-mat. Med en glykemisk belastning på 36 per 100g har det en betydelig påvirkning på blodsukker.
Sammenlignet med andre fruits rangerer Eplepulver blant de laveste i glykemisk indeks.
Eplepulver er et godt valg for folk som håndterer blodsukker, insulinresistens eller følger en lav-GI diett.
Hvorfor denne scoren?
| Kalorier | 370 kcal |
| Karbohydrater | 90g |
| Sukker (totalt) | 70g |
| Naturlig | 70.0g |
| Tilsatt | 0g |
| Fiber | 12g |
| Løselig | 3.6g |
| Uløselig | 8.4g |
| Protein | 2g |
| Fett | 0.5g |
| Mettet | 0.1g |
| Umettet | 0.4g |
| Natrium | 10mg |
Eplepulver har et glykemisk indeks på 40, klassifisert som lavt GI-mat. Med en glykemisk belastning på 36 per 100g har det en betydelig påvirkning på blodsukker.
Eplepulver har et lavt glykemisk indeks (40), noe som gjør det til et godt alternativ for folk med insulinresistens.
Eplepulver har en glykemisk belastning på 36 per 100g, noe som indikerer en betydelig påvirkning på blodsukkernivåene.
Logi · Håndter insulinresistens
Logi skanner måltidene dine, beregner glykemisk belastning i sanntid og viser nøyaktig hvordan hver ingrediens påvirker blodsukkeret ditt.
Start gratis →