Logi · Håndter insulinresistens
Logi skanner måltidene dine, beregner glykemisk belastning i sanntid og viser nøyaktig hvordan hver ingrediens påvirker blodsukkeret ditt.
Start gratis →
Avokado-, basilikum- og gresskarkjernepålegg har et glykemisk indeks på 10, klassifisert som lavt GI-mat. Med en glykemisk belastning på 1 per 100g har det en minimal påvirkning på blodsukker.
Sammenlignet med andre vegetables rangerer Avokado-, basilikum- og gresskarkjernepålegg blant de laveste i glykemisk indeks.
Avokado-, basilikum- og gresskarkjernepålegg er et godt valg for folk som håndterer blodsukker, insulinresistens eller følger en lav-GI diett.
Hvorfor denne scoren?
| Kalorier | 210 kcal |
| Karbohydrater | 7g |
| Sukker (totalt) | 1g |
| Naturlig | 1.0g |
| Tilsatt | 0g |
| Fiber | 6g |
| Løselig | 0g |
| Uløselig | 0g |
| Protein | 4g |
| Fett | 19g |
| Mettet | 3g |
| Umettet | 15g |
| Natrium | 10mg |
Avokado-, basilikum- og gresskarkjernepålegg har et glykemisk indeks på 10, klassifisert som lavt GI-mat. Med en glykemisk belastning på 1 per 100g har det en minimal påvirkning på blodsukker.
Avokado-, basilikum- og gresskarkjernepålegg har et lavt glykemisk indeks (10), noe som gjør det til et godt alternativ for folk med insulinresistens.
Avokado-, basilikum- og gresskarkjernepålegg har en glykemisk belastning på 1 per 100g, noe som indikerer en minimal påvirkning på blodsukkernivåene.
Logi · Håndter insulinresistens
Logi skanner måltidene dine, beregner glykemisk belastning i sanntid og viser nøyaktig hvordan hver ingrediens påvirker blodsukkeret ditt.
Start gratis →