Logi · Håndter insulinresistens
Logi skanner måltidene dine, beregner glykemisk belastning i sanntid og viser nøyaktig hvordan hver ingrediens påvirker blodsukkeret ditt.
Start gratis →
Agar-gelé med erytritol har et glykemisk indeks på 5, klassifisert som lavt GI-mat. Med en glykemisk belastning på 1 per 100g har det en minimal påvirkning på blodsukker.
Sammenlignet med andre sweets rangerer Agar-gelé med erytritol blant de laveste i glykemisk indeks.
Agar-gelé med erytritol er et godt valg for folk som håndterer blodsukker, insulinresistens eller følger en lav-GI diett.
Hvorfor denne scoren?
| Kalorier | 35 kcal |
| Karbohydrater | 8g |
| Sukker (totalt) | 2g |
| Naturlig | 2.0g |
| Tilsatt | 0g |
| Fiber | 1.5g |
| Løselig | 0g |
| Uløselig | 0g |
| Protein | 0.5g |
| Fett | 0.1g |
| Mettet | 0g |
| Umettet | 0.1g |
| Natrium | 5mg |
Agar-gelé med erytritol har et glykemisk indeks på 5, klassifisert som lavt GI-mat. Med en glykemisk belastning på 1 per 100g har det en minimal påvirkning på blodsukker.
Agar-gelé med erytritol har et lavt glykemisk indeks (5), noe som gjør det til et godt alternativ for folk med insulinresistens.
Agar-gelé med erytritol har en glykemisk belastning på 1 per 100g, noe som indikerer en minimal påvirkning på blodsukkernivåene.
Logi · Håndter insulinresistens
Logi skanner måltidene dine, beregner glykemisk belastning i sanntid og viser nøyaktig hvordan hver ingrediens påvirker blodsukkeret ditt.
Start gratis →