Logi · Urus rintangan insulin
Logi mengimbas hidangan anda, mengira beban glisemik secara masa nyata dan menunjukkan dengan tepat bagaimana setiap bahan mempengaruhi gula anda.
Mulakan percuma →
Orgain Minuman Protein Coklat Fudge mempunyai indeks glisemik 40, mengklasifikasikannya sebagai makanan GI rendah. Dengan beban glisemik 2.4 per 100g, ia memberi kesan minimum pada gula darah.
Berbanding beverages lain, Orgain Minuman Protein Coklat Fudge berada pada kedudukan antara yang terendah dalam indeks glisemik.
Orgain Minuman Protein Coklat Fudge adalah pilihan baik untuk mereka yang mengurus gula darah, rintangan insulin atau mengikut diet GI rendah.
Mengapa skor ini?
| Kalori | 70 kcal |
| Karbohidrat | 6g |
| Gula (jumlah) | 4g |
| Semula jadi | 1.0g |
| Ditambah | 3g |
| Serat | 1g |
| Larut | 0.3g |
| Tidak larut | 0.7g |
| Protein | 5g |
| Lemak | 2g |
| Tepu | 0.5g |
| Tidak tepu | 1.5g |
| Natrium | 90mg |
Orgain Minuman Protein Coklat Fudge mempunyai indeks glisemik 40, mengklasifikasikannya sebagai makanan GI rendah. Dengan beban glisemik 2.4 per 100g, ia memberi kesan minimum pada gula darah.
Orgain Minuman Protein Coklat Fudge mempunyai indeks glisemik rendah (40), menjadikannya pilihan baik untuk penghidap rintangan insulin.
Orgain Minuman Protein Coklat Fudge mempunyai beban glisemik 2.4 per 100g, menunjukkan kesan minimum pada paras gula darah.
Logi · Urus rintangan insulin
Logi mengimbas hidangan anda, mengira beban glisemik secara masa nyata dan menunjukkan dengan tepat bagaimana setiap bahan mempengaruhi gula anda.
Mulakan percuma →