Logi · Urus rintangan insulin
Logi mengimbas hidangan anda, mengira beban glisemik secara masa nyata dan menunjukkan dengan tepat bagaimana setiap bahan mempengaruhi gula anda.
Mulakan percuma →
Oikos Minuman Protein Coklat mempunyai indeks glisemik 35, mengklasifikasikannya sebagai makanan GI rendah. Dengan beban glisemik 2 per 100g, ia memberi kesan minimum pada gula darah.
Berbanding dairy lain, Oikos Minuman Protein Coklat berada pada kedudukan antara yang terendah dalam indeks glisemik.
Oikos Minuman Protein Coklat adalah pilihan baik untuk mereka yang mengurus gula darah, rintangan insulin atau mengikut diet GI rendah.
Mengapa skor ini?
| Kalori | 60 kcal |
| Karbohidrat | 5g |
| Gula (jumlah) | 4.5g |
| Semula jadi | 1.0g |
| Ditambah | 3.5g |
| Serat | 0g |
| Larut | 0g |
| Tidak larut | 0g |
| Protein | 9g |
| Lemak | 0.5g |
| Tepu | 0.3g |
| Tidak tepu | 0.2g |
| Natrium | 80mg |
Oikos Minuman Protein Coklat mempunyai indeks glisemik 35, mengklasifikasikannya sebagai makanan GI rendah. Dengan beban glisemik 2 per 100g, ia memberi kesan minimum pada gula darah.
Oikos Minuman Protein Coklat mempunyai indeks glisemik rendah (35), menjadikannya pilihan baik untuk penghidap rintangan insulin.
Oikos Minuman Protein Coklat mempunyai beban glisemik 2 per 100g, menunjukkan kesan minimum pada paras gula darah.
Logi · Urus rintangan insulin
Logi mengimbas hidangan anda, mengira beban glisemik secara masa nyata dan menunjukkan dengan tepat bagaimana setiap bahan mempengaruhi gula anda.
Mulakan percuma →