kubis merah panggang

GI 15 · RendahGL 1.4 / 100 g8.8/10

GI rendah

15 GI

GL 1.4 setiap 100 g

Skor Logi 8.8/10
  • Kandungan serat tinggi
  • Mungkin mengandungi lemak tambahan daripada memasak

kubis merah panggang mempunyai indeks glisemik 15, lebih tinggi daripada Kobis biasa (10).

Sumber: Pasukan Pemakanan Logi (komposisi daripada USDA, dibantu AI) · Bukan nasihat perubatan · Laporkan ralat

Bentuk Kobis

Logi · Urus rintangan insulin

Kurangkan gula darah anda dengan pilihan makanan lebih bijak

kubis merah panggang ialah salah satu daripada 11,148 makanan yang Logi skor apabila anda mengambil gambar hidangan — bersama saiz hidangan.

Teruskan di web
Logi app, food index screen

Maklumat nutrisi (per 100g)

72
Kalori
9.4 g
Karbohidrat
1.5 g
Protein
3.1 g
Lemak
per 100g
Kalori72 kcal
Karbohidrat9.4 g
Gula (jumlah)5.2 g
Semula jadi5.2 g
Ditambah0 g
Serat2.8 g
Larut0.8 g
Tidak larut2 g
Protein1.5 g
Lemak3.1 g
Tepu0.4 g
Tidak tepu2.7 g
Natrium180 mg

Tahap pemprosesan

55%
Sederhana
Mengapa skor ini?
  • Kandungan serat tinggi
  • Kaya dengan vitamin C dan antioksidan antosianin
  • Beban glisemik rendah
  • Mungkin mengandungi lemak tambahan daripada memasak
  • Kandungan natrium boleh meningkat bergantung pada perasa

Resipi GI rendah di Logi Food Coach

Soalan Lazim

Apakah indeks glisemik kubis merah panggang?

kubis merah panggang mempunyai indeks glisemik 15 (Rendah) dan beban glisemik 1.4 setiap 100 g.

Adakah kubis merah panggang sesuai untuk penghidap rintangan insulin?

kubis merah panggang mempunyai indeks glisemik rendah (15), menjadikannya pilihan baik untuk penghidap rintangan insulin.

Bentuk Kobis yang manakah mempunyai beban glisemik terendah?

Antara bentuk Kobis dalam pangkalan data ini, Kobis mempunyai beban glisemik terendah (0.3 setiap 100 g).

Semak kubis merah panggang dalam aplikasi Logi, dengan saiz hidangan anda.

Food diary cheat sheet

PDF percuma — 3 halaman

Jurnal makanan mingguan anda

Rekod makanan, beban glisemik & mood. Kenal pasti corak dalam 3 minggu.

Tiada spam. Nyahlanggan bila-bila masa.