Logi · Urus rintangan insulin
Logi mengimbas hidangan anda, mengira beban glisemik secara masa nyata dan menunjukkan dengan tepat bagaimana setiap bahan mempengaruhi gula anda.
Mulakan percuma →
Ikan kod bersalut serbuk roti mempunyai indeks glisemik 55, mengklasifikasikannya sebagai makanan GI sederhana. Dengan beban glisemik 8 per 100g, ia memberi kesan minimum pada gula darah.
Berbanding seafood lain, Ikan kod bersalut serbuk roti berada pada kedudukan di atas purata dalam indeks glisemik.
Ikan kod bersalut serbuk roti sesuai dalam kuantiti sederhana untuk mereka yang memantau paras gula.
Mengapa skor ini?
| Kalori | 180 kcal |
| Karbohidrat | 15g |
| Gula (jumlah) | 1g |
| Semula jadi | 0.5g |
| Ditambah | 0.5g |
| Serat | 1.2g |
| Larut | 0.4g |
| Tidak larut | 0.8g |
| Protein | 15g |
| Lemak | 7g |
| Tepu | 1.2g |
| Tidak tepu | 4.5g |
| Natrium | 350mg |
Ikan kod bersalut serbuk roti mempunyai indeks glisemik 55, mengklasifikasikannya sebagai makanan GI sederhana. Dengan beban glisemik 8 per 100g, ia memberi kesan minimum pada gula darah.
Ikan kod bersalut serbuk roti mempunyai indeks glisemik sederhana (55). Penghidap rintangan insulin boleh mengambilnya dengan sederhana.
Ikan kod bersalut serbuk roti mempunyai beban glisemik 8 per 100g, menunjukkan kesan minimum pada paras gula darah.
Logi · Urus rintangan insulin
Logi mengimbas hidangan anda, mengira beban glisemik secara masa nyata dan menunjukkan dengan tepat bagaimana setiap bahan mempengaruhi gula anda.
Mulakan percuma →