Logi · Urus rintangan insulin
Logi mengimbas hidangan anda, mengira beban glisemik secara masa nyata dan menunjukkan dengan tepat bagaimana setiap bahan mempengaruhi gula anda.
Mulakan percuma →
Ikan goreng berbalut mempunyai indeks glisemik 65, mengklasifikasikannya sebagai makanan GI sederhana. Dengan beban glisemik 10 per 100g, ia memberi kesan sederhana pada gula darah.
Berbanding seafood lain, Ikan goreng berbalut berada pada kedudukan di atas purata dalam indeks glisemik.
Ikan goreng berbalut sesuai dalam kuantiti sederhana untuk mereka yang memantau paras gula.
Mengapa skor ini?
| Kalori | 220 kcal |
| Karbohidrat | 16g |
| Gula (jumlah) | 0.7g |
| Semula jadi | 0.2g |
| Ditambah | 0.5g |
| Serat | 1.1g |
| Larut | 0.3g |
| Tidak larut | 0.8g |
| Protein | 13g |
| Lemak | 11g |
| Tepu | 2.2g |
| Tidak tepu | 7.5g |
| Natrium | 390mg |
Ikan goreng berbalut mempunyai indeks glisemik 65, mengklasifikasikannya sebagai makanan GI sederhana. Dengan beban glisemik 10 per 100g, ia memberi kesan sederhana pada gula darah.
Ikan goreng berbalut mempunyai indeks glisemik sederhana (65). Penghidap rintangan insulin boleh mengambilnya dengan sederhana.
Ikan goreng berbalut mempunyai beban glisemik 10 per 100g, menunjukkan kesan sederhana pada paras gula darah.
Logi · Urus rintangan insulin
Logi mengimbas hidangan anda, mengira beban glisemik secara masa nyata dan menunjukkan dengan tepat bagaimana setiap bahan mempengaruhi gula anda.
Mulakan percuma →