Tesco Plant Menu Vegán Húsgolyók

Tesco Plant Menu Vegán Húsgolyók

GI 40 · Alacsony GL 4 · Alacsony Score 5/10

Logi · Inzulinrezisztencia kezelése

Csökkentse vércukrát okosabb ételválasztással

Logi beszkenneli étkezéseit, valós időben kiszámítja a glikémiás terhelést, és pontosan megmutatja, hogyan hat minden összetevő a vércukrára.

Folytatás a weben →
Logi app — nutrition label screen Logi app — food index screen Logi app — ingredients screen

Tesco Plant Menu Vegán Húsgolyók glikémiás indexe 40, ami alacsony GI-ű élelmiszerré teszi. 100g-onkénti 4 glikémiás terheléssel minimális hatást fejt ki a vércukorra.

Más legumes összehasonlítva Tesco Plant Menu Vegán Húsgolyók glikémiás indexe a legalacsonyabbak közé tartozik.

Tesco Plant Menu Vegán Húsgolyók jó választás vércukor-szabályozáshoz, inzulinrezisztenciához vagy alacsony GI-ű diétához.

Glikémiás Index 40
Alacsony GI
Legjobb vércukorkontrollhoz
Glikémiás Terhelés 4
Alacsony GL
Minimális hatás a vércukorra
200
Kalória
10g
Szénhidrátok
14g
Fehérje
11g
Zsír

Logi Pontszám: 5/10

Miért ez a pontszám?

  • Jó fehérjeforrás
  • Élelmi rostot tartalmaz
  • Magas nátriumtartalom
  • Feldolgozott összetevők
  • Hozzáadott olajokat tartalmaz

Feldolgozottság szintje

85%
Erősen feldolgozott

Tápértékek (100g-onként)

Kalória200 kcal
Szénhidrátok10g
Cukrok (összesen)1.5g
Természetes1.0g
Hozzáadott0.5g
Rost4g
Vízoldható1.2g
Vízoldhatatlan2.8g
Fehérje14g
Zsír11g
Telített2.5g
Telítetlen8.5g
Nátrium600mg

Gyakran ismételt kérdések

Mi a Tesco Plant Menu Vegán Húsgolyók glikémiás indexe?

Tesco Plant Menu Vegán Húsgolyók glikémiás indexe 40, ami alacsony GI-ű élelmiszerré teszi. 100g-onkénti 4 glikémiás terheléssel minimális hatást fejt ki a vércukorra.

Megfelelő-e a Tesco Plant Menu Vegán Húsgolyók inzulinrezisztenciában szenvedők számára?

Tesco Plant Menu Vegán Húsgolyók alacsony glikémiás indexű (40), jó lehetőség inzulinrezisztencia esetén.

Hogyan hat a Tesco Plant Menu Vegán Húsgolyók a vércukorra?

Tesco Plant Menu Vegán Húsgolyók glikémiás terhelése 100g-onként 4, ami minimális hatást jelent a vércukorra.

Logi · Inzulinrezisztencia kezelése

Csökkentse vércukrát okosabb ételválasztással

Logi beszkenneli étkezéseit, valós időben kiszámítja a glikémiás terhelést, és pontosan megmutatja, hogyan hat minden összetevő a vércukrára.

Folytatás a weben →
Logi app — nutrition label screen Logi app — food index screen Logi app — ingredients screen
← Vissza a főoldalra

Kapcsolódó élelmiszerek

Texturált szója Hárombab keverék Natúr tofu Bazsalikomos tofu Tofu és brokkoli töltelék Fűszerezett morzsolt tofu (sajt alternatíva) tofu szelet Alacsony nátriumtartalmú fermentált vagy pácolt tofu
Food diary cheat sheet

Ingyenes PDF — 3 oldal

Heti étkezési naplód

Kövesd az étkezéseket, a glikémiás terhelést és a hangulatot. 3 hét alatt felismered a mintákat.

Nincs spam. Bármikor leiratkozhatsz.