Logi · Inzulinrezisztencia kezelése
Logi beszkenneli étkezéseit, valós időben kiszámítja a glikémiás terhelést, és pontosan megmutatja, hogyan hat minden összetevő a vércukrára.
Ingyenes kezdés →
Teljes kiőrlésű müzli dióval és fagyasztva szárított cseresznyével glikémiás indexe 45, ami alacsony GI-ű élelmiszerré teszi. 100g-onkénti 27 glikémiás terheléssel jelentős hatást fejt ki a vércukorra.
Más grains összehasonlítva Teljes kiőrlésű müzli dióval és fagyasztva szárított cseresznyével glikémiás indexe a legalacsonyabbak közé tartozik.
Teljes kiőrlésű müzli dióval és fagyasztva szárított cseresznyével jó választás vércukor-szabályozáshoz, inzulinrezisztenciához vagy alacsony GI-ű diétához.
Miért ez a pontszám?
| Kalória | 370 kcal |
| Szénhidrátok | 60g |
| Cukrok (összesen) | 8g |
| Természetes | 8.0g |
| Hozzáadott | 0g |
| Rost | 8g |
| Vízoldható | 0g |
| Vízoldhatatlan | 0g |
| Fehérje | 10g |
| Zsír | 10g |
| Telített | 1.5g |
| Telítetlen | 7.5g |
| Nátrium | 5mg |
Teljes kiőrlésű müzli dióval és fagyasztva szárított cseresznyével glikémiás indexe 45, ami alacsony GI-ű élelmiszerré teszi. 100g-onkénti 27 glikémiás terheléssel jelentős hatást fejt ki a vércukorra.
Teljes kiőrlésű müzli dióval és fagyasztva szárított cseresznyével alacsony glikémiás indexű (45), jó lehetőség inzulinrezisztencia esetén.
Teljes kiőrlésű müzli dióval és fagyasztva szárított cseresznyével glikémiás terhelése 100g-onként 27, ami jelentős hatást jelent a vércukorra.
Logi · Inzulinrezisztencia kezelése
Logi beszkenneli étkezéseit, valós időben kiszámítja a glikémiás terhelést, és pontosan megmutatja, hogyan hat minden összetevő a vércukrára.
Ingyenes kezdés →