Logi · Inzulinrezisztencia kezelése
Logi beszkenneli étkezéseit, valós időben kiszámítja a glikémiás terhelést, és pontosan megmutatja, hogyan hat minden összetevő a vércukrára.
Ingyenes kezdés →
Teljes kiőrlésű kenyér fokhagymával és olívaolajjal, enyhén pirítva glikémiás indexe 55, ami közepes GI-ű élelmiszerré teszi. 100g-onkénti 21 glikémiás terheléssel jelentős hatást fejt ki a vércukorra.
Más grains összehasonlítva Teljes kiőrlésű kenyér fokhagymával és olívaolajjal, enyhén pirítva glikémiás indexe az átlag fölé tartozik.
Teljes kiőrlésű kenyér fokhagymával és olívaolajjal, enyhén pirítva mérsékelt mennyiségben megfelelő a vércukrot figyelők számára.
Miért ez a pontszám?
| Kalória | 260 kcal |
| Szénhidrátok | 38g |
| Cukrok (összesen) | 3g |
| Természetes | 3.0g |
| Hozzáadott | 0g |
| Rost | 6g |
| Vízoldható | 1.8g |
| Vízoldhatatlan | 4.2g |
| Fehérje | 8g |
| Zsír | 7g |
| Telített | 1g |
| Telítetlen | 6g |
| Nátrium | 400mg |
Teljes kiőrlésű kenyér fokhagymával és olívaolajjal, enyhén pirítva glikémiás indexe 55, ami közepes GI-ű élelmiszerré teszi. 100g-onkénti 21 glikémiás terheléssel jelentős hatást fejt ki a vércukorra.
Teljes kiőrlésű kenyér fokhagymával és olívaolajjal, enyhén pirítva közepes glikémiás indexű (55). Inzulinrezisztencia esetén mérsékelt mennyiségben fogyasztható.
Teljes kiőrlésű kenyér fokhagymával és olívaolajjal, enyhén pirítva glikémiás terhelése 100g-onként 21, ami jelentős hatást jelent a vércukorra.
Logi · Inzulinrezisztencia kezelése
Logi beszkenneli étkezéseit, valós időben kiszámítja a glikémiás terhelést, és pontosan megmutatja, hogyan hat minden összetevő a vércukrára.
Ingyenes kezdés →