Logi · Inzulinrezisztencia kezelése
Logi beszkenneli étkezéseit, valós időben kiszámítja a glikémiás terhelést, és pontosan megmutatja, hogyan hat minden összetevő a vércukrára.
Ingyenes kezdés →
Teljes kiőrlésű keksz glikémiás indexe 55, ami közepes GI-ű élelmiszerré teszi. 100g-onkénti 38 glikémiás terheléssel jelentős hatást fejt ki a vércukorra.
Más grains összehasonlítva Teljes kiőrlésű keksz glikémiás indexe az átlag fölé tartozik.
Teljes kiőrlésű keksz mérsékelt mennyiségben megfelelő a vércukrot figyelők számára.
Miért ez a pontszám?
| Kalória | 420 kcal |
| Szénhidrátok | 70g |
| Cukrok (összesen) | 2g |
| Természetes | 2.0g |
| Hozzáadott | 0g |
| Rost | 8g |
| Vízoldható | 2.4g |
| Vízoldhatatlan | 5.6g |
| Fehérje | 10g |
| Zsír | 12g |
| Telített | 2g |
| Telítetlen | 10g |
| Nátrium | 600mg |
Teljes kiőrlésű keksz glikémiás indexe 55, ami közepes GI-ű élelmiszerré teszi. 100g-onkénti 38 glikémiás terheléssel jelentős hatást fejt ki a vércukorra.
Teljes kiőrlésű keksz közepes glikémiás indexű (55). Inzulinrezisztencia esetén mérsékelt mennyiségben fogyasztható.
Teljes kiőrlésű keksz glikémiás terhelése 100g-onként 38, ami jelentős hatást jelent a vércukorra.
Logi · Inzulinrezisztencia kezelése
Logi beszkenneli étkezéseit, valós időben kiszámítja a glikémiás terhelést, és pontosan megmutatja, hogyan hat minden összetevő a vércukrára.
Ingyenes kezdés →