Logi · Inzulinrezisztencia kezelése
Logi beszkenneli étkezéseit, valós időben kiszámítja a glikémiás terhelést, és pontosan megmutatja, hogyan hat minden összetevő a vércukrára.
Ingyenes kezdés →
Teljes kiőrlésű kenyér csicseriborsókrémmel és gombával glikémiás indexe 45, ami alacsony GI-ű élelmiszerré teszi. 100g-onkénti 13 glikémiás terheléssel mérsékelt hatást fejt ki a vércukorra.
Más grains összehasonlítva Teljes kiőrlésű kenyér csicseriborsókrémmel és gombával glikémiás indexe a legalacsonyabbak közé tartozik.
Teljes kiőrlésű kenyér csicseriborsókrémmel és gombával jó választás vércukor-szabályozáshoz, inzulinrezisztenciához vagy alacsony GI-ű diétához.
Miért ez a pontszám?
| Kalória | 180 kcal |
| Szénhidrátok | 28g |
| Cukrok (összesen) | 2.5g |
| Természetes | 2.5g |
| Hozzáadott | 0g |
| Rost | 6g |
| Vízoldható | 0g |
| Vízoldhatatlan | 0g |
| Fehérje | 7g |
| Zsír | 3.5g |
| Telített | 0.5g |
| Telítetlen | 2.5g |
| Nátrium | 350mg |
Teljes kiőrlésű kenyér csicseriborsókrémmel és gombával glikémiás indexe 45, ami alacsony GI-ű élelmiszerré teszi. 100g-onkénti 13 glikémiás terheléssel mérsékelt hatást fejt ki a vércukorra.
Teljes kiőrlésű kenyér csicseriborsókrémmel és gombával alacsony glikémiás indexű (45), jó lehetőség inzulinrezisztencia esetén.
Teljes kiőrlésű kenyér csicseriborsókrémmel és gombával glikémiás terhelése 100g-onként 13, ami mérsékelt hatást jelent a vércukorra.
Logi · Inzulinrezisztencia kezelése
Logi beszkenneli étkezéseit, valós időben kiszámítja a glikémiás terhelést, és pontosan megmutatja, hogyan hat minden összetevő a vércukrára.
Ingyenes kezdés →