Logi · Inzulinrezisztencia kezelése
Logi beszkenneli étkezéseit, valós időben kiszámítja a glikémiás terhelést, és pontosan megmutatja, hogyan hat minden összetevő a vércukrára.
Ingyenes kezdés →
Teljes kiőrlésű keksz étcsokoládéval glikémiás indexe 50, ami alacsony GI-ű élelmiszerré teszi. 100g-onkénti 30 glikémiás terheléssel jelentős hatást fejt ki a vércukorra.
Más grains összehasonlítva Teljes kiőrlésű keksz étcsokoládéval glikémiás indexe a legalacsonyabbak közé tartozik.
Teljes kiőrlésű keksz étcsokoládéval jó választás vércukor-szabályozáshoz, inzulinrezisztenciához vagy alacsony GI-ű diétához.
Miért ez a pontszám?
| Kalória | 430 kcal |
| Szénhidrátok | 60g |
| Cukrok (összesen) | 16g |
| Természetes | 4.0g |
| Hozzáadott | 12g |
| Rost | 7g |
| Vízoldható | 0g |
| Vízoldhatatlan | 0g |
| Fehérje | 7g |
| Zsír | 18g |
| Telített | 7g |
| Telítetlen | 9g |
| Nátrium | 350mg |
Teljes kiőrlésű keksz étcsokoládéval glikémiás indexe 50, ami alacsony GI-ű élelmiszerré teszi. 100g-onkénti 30 glikémiás terheléssel jelentős hatást fejt ki a vércukorra.
Teljes kiőrlésű keksz étcsokoládéval alacsony glikémiás indexű (50), jó lehetőség inzulinrezisztencia esetén.
Teljes kiőrlésű keksz étcsokoládéval glikémiás terhelése 100g-onként 30, ami jelentős hatást jelent a vércukorra.
Logi · Inzulinrezisztencia kezelése
Logi beszkenneli étkezéseit, valós időben kiszámítja a glikémiás terhelést, és pontosan megmutatja, hogyan hat minden összetevő a vércukrára.
Ingyenes kezdés →