Logi · Inzulinrezisztencia kezelése
Logi beszkenneli étkezéseit, valós időben kiszámítja a glikémiás terhelést, és pontosan megmutatja, hogyan hat minden összetevő a vércukrára.
Ingyenes kezdés →
Teljes kiőrlésű granola glikémiás indexe 55, ami közepes GI-ű élelmiszerré teszi. 100g-onkénti 35 glikémiás terheléssel jelentős hatást fejt ki a vércukorra.
Más grains összehasonlítva Teljes kiőrlésű granola glikémiás indexe az átlag fölé tartozik.
Teljes kiőrlésű granola mérsékelt mennyiségben megfelelő a vércukrot figyelők számára.
Miért ez a pontszám?
| Kalória | 450 kcal |
| Szénhidrátok | 64g |
| Cukrok (összesen) | 20g |
| Természetes | 8.0g |
| Hozzáadott | 12g |
| Rost | 7g |
| Vízoldható | 2.1g |
| Vízoldhatatlan | 4.9g |
| Fehérje | 9g |
| Zsír | 16g |
| Telített | 3g |
| Telítetlen | 11g |
| Nátrium | 80mg |
Teljes kiőrlésű granola glikémiás indexe 55, ami közepes GI-ű élelmiszerré teszi. 100g-onkénti 35 glikémiás terheléssel jelentős hatást fejt ki a vércukorra.
Teljes kiőrlésű granola közepes glikémiás indexű (55). Inzulinrezisztencia esetén mérsékelt mennyiségben fogyasztható.
Teljes kiőrlésű granola glikémiás terhelése 100g-onként 35, ami jelentős hatást jelent a vércukorra.
Logi · Inzulinrezisztencia kezelése
Logi beszkenneli étkezéseit, valós időben kiszámítja a glikémiás terhelést, és pontosan megmutatja, hogyan hat minden összetevő a vércukrára.
Ingyenes kezdés →