Logi · Inzulinrezisztencia kezelése
Logi beszkenneli étkezéseit, valós időben kiszámítja a glikémiás terhelést, és pontosan megmutatja, hogyan hat minden összetevő a vércukrára.
Ingyenes kezdés →
Tejszínes spenót glikémiás indexe 20, ami alacsony GI-ű élelmiszerré teszi. 100g-onkénti 1 glikémiás terheléssel minimális hatást fejt ki a vércukorra.
Más vegetables összehasonlítva Tejszínes spenót glikémiás indexe a legalacsonyabbak közé tartozik.
Tejszínes spenót jó választás vércukor-szabályozáshoz, inzulinrezisztenciához vagy alacsony GI-ű diétához.
Miért ez a pontszám?
| Kalória | 110 kcal |
| Szénhidrátok | 5g |
| Cukrok (összesen) | 2.2g |
| Természetes | 1.7g |
| Hozzáadott | 0.5g |
| Rost | 2.2g |
| Vízoldható | 0.7g |
| Vízoldhatatlan | 1.5g |
| Fehérje | 3.5g |
| Zsír | 8g |
| Telített | 5g |
| Telítetlen | 3g |
| Nátrium | 320mg |
Tejszínes spenót glikémiás indexe 20, ami alacsony GI-ű élelmiszerré teszi. 100g-onkénti 1 glikémiás terheléssel minimális hatást fejt ki a vércukorra.
Tejszínes spenót alacsony glikémiás indexű (20), jó lehetőség inzulinrezisztencia esetén.
Tejszínes spenót glikémiás terhelése 100g-onként 1, ami minimális hatást jelent a vércukorra.
Logi · Inzulinrezisztencia kezelése
Logi beszkenneli étkezéseit, valós időben kiszámítja a glikémiás terhelést, és pontosan megmutatja, hogyan hat minden összetevő a vércukrára.
Ingyenes kezdés →