Logi · Inzulinrezisztencia kezelése
Logi beszkenneli étkezéseit, valós időben kiszámítja a glikémiás terhelést, és pontosan megmutatja, hogyan hat minden összetevő a vércukrára.
Ingyenes kezdés →
Tejföl glikémiás indexe 27, ami alacsony GI-ű élelmiszerré teszi. 100g-onkénti 1 glikémiás terheléssel minimális hatást fejt ki a vércukorra.
Más dairy összehasonlítva Tejföl glikémiás indexe a legalacsonyabbak közé tartozik.
Tejföl jó választás vércukor-szabályozáshoz, inzulinrezisztenciához vagy alacsony GI-ű diétához.
Miért ez a pontszám?
| Kalória | 193 kcal |
| Szénhidrátok | 4.6g |
| Cukrok (összesen) | 3.4g |
| Természetes | 3.4g |
| Hozzáadott | 0g |
| Rost | 0g |
| Vízoldható | 0g |
| Vízoldhatatlan | 0g |
| Fehérje | 2.4g |
| Zsír | 19g |
| Telített | 10.1g |
| Telítetlen | 8.9g |
| Nátrium | 52mg |
Tejföl glikémiás indexe 27, ami alacsony GI-ű élelmiszerré teszi. 100g-onkénti 1 glikémiás terheléssel minimális hatást fejt ki a vércukorra.
Tejföl alacsony glikémiás indexű (27), jó lehetőség inzulinrezisztencia esetén.
Tejföl glikémiás terhelése 100g-onként 1, ami minimális hatást jelent a vércukorra.
Logi · Inzulinrezisztencia kezelése
Logi beszkenneli étkezéseit, valós időben kiszámítja a glikémiás terhelést, és pontosan megmutatja, hogyan hat minden összetevő a vércukrára.
Ingyenes kezdés →