Logi · Inzulinrezisztencia kezelése
Logi beszkenneli étkezéseit, valós időben kiszámítja a glikémiás terhelést, és pontosan megmutatja, hogyan hat minden összetevő a vércukrára.
Ingyenes kezdés →
Tejes pillecukor glikémiás indexe 80, ami magas GI-ű élelmiszerré teszi. 100g-onkénti 60 glikémiás terheléssel jelentős hatást fejt ki a vércukorra.
Más sweets összehasonlítva Tejes pillecukor glikémiás indexe a legmagasabbak közé tartozik.
Tejes pillecukor gyors vércukoremelkedést okozhat, kis adagokban fogyasztható.
Miért ez a pontszám?
| Kalória | 340 kcal |
| Szénhidrátok | 75g |
| Cukrok (összesen) | 65g |
| Természetes | 5.0g |
| Hozzáadott | 60g |
| Rost | 0g |
| Vízoldható | 0g |
| Vízoldhatatlan | 0g |
| Fehérje | 3g |
| Zsír | 1g |
| Telített | 0.7g |
| Telítetlen | 0.3g |
| Nátrium | 50mg |
Tejes pillecukor glikémiás indexe 80, ami magas GI-ű élelmiszerré teszi. 100g-onkénti 60 glikémiás terheléssel jelentős hatást fejt ki a vércukorra.
Tejes pillecukor magas glikémiás indexű (80). Inzulinrezisztencia esetén korlátozzuk a fogyasztást.
Tejes pillecukor glikémiás terhelése 100g-onként 60, ami jelentős hatást jelent a vércukorra.
Logi · Inzulinrezisztencia kezelése
Logi beszkenneli étkezéseit, valós időben kiszámítja a glikémiás terhelést, és pontosan megmutatja, hogyan hat minden összetevő a vércukrára.
Ingyenes kezdés →