Logi · Inzulinrezisztencia kezelése
Logi beszkenneli étkezéseit, valós időben kiszámítja a glikémiás terhelést, és pontosan megmutatja, hogyan hat minden összetevő a vércukrára.
Ingyenes kezdés →
Tej glikémiás indexe 47, ami alacsony GI-ű élelmiszerré teszi. 100g-onkénti 2.4 glikémiás terheléssel minimális hatást fejt ki a vércukorra.
Más dairy összehasonlítva Tej glikémiás indexe a legalacsonyabbak közé tartozik.
Tej jó választás vércukor-szabályozáshoz, inzulinrezisztenciához vagy alacsony GI-ű diétához.
Miért ez a pontszám?
| Kalória | 42 kcal |
| Szénhidrátok | 5g |
| Cukrok (összesen) | 5g |
| Természetes | 5.0g |
| Hozzáadott | 0g |
| Rost | 0g |
| Vízoldható | 0g |
| Vízoldhatatlan | 0g |
| Fehérje | 3.4g |
| Zsír | 1g |
| Telített | 0.6g |
| Telítetlen | 0.3g |
| Nátrium | 44mg |
Tej glikémiás indexe 47, ami alacsony GI-ű élelmiszerré teszi. 100g-onkénti 2.4 glikémiás terheléssel minimális hatást fejt ki a vércukorra.
Tej alacsony glikémiás indexű (47), jó lehetőség inzulinrezisztencia esetén.
Tej glikémiás terhelése 100g-onként 2.4, ami minimális hatást jelent a vércukorra.
Logi · Inzulinrezisztencia kezelése
Logi beszkenneli étkezéseit, valós időben kiszámítja a glikémiás terhelést, és pontosan megmutatja, hogyan hat minden összetevő a vércukrára.
Ingyenes kezdés →