Logi · Inzulinrezisztencia kezelése
Logi beszkenneli étkezéseit, valós időben kiszámítja a glikémiás terhelést, és pontosan megmutatja, hogyan hat minden összetevő a vércukrára.
Ingyenes kezdés →
Tart tészta glikémiás indexe 75, ami magas GI-ű élelmiszerré teszi. 100g-onkénti 41 glikémiás terheléssel jelentős hatást fejt ki a vércukorra.
Más grains összehasonlítva Tart tészta glikémiás indexe a legmagasabbak közé tartozik.
Tart tészta gyors vércukoremelkedést okozhat, kis adagokban fogyasztható.
Miért ez a pontszám?
| Kalória | 270 kcal |
| Szénhidrátok | 54g |
| Cukrok (összesen) | 1g |
| Természetes | 1.0g |
| Hozzáadott | 0g |
| Rost | 2.2g |
| Vízoldható | 0.7g |
| Vízoldhatatlan | 1.5g |
| Fehérje | 7g |
| Zsír | 3g |
| Telített | 0.4g |
| Telítetlen | 2.6g |
| Nátrium | 400mg |
Tart tészta glikémiás indexe 75, ami magas GI-ű élelmiszerré teszi. 100g-onkénti 41 glikémiás terheléssel jelentős hatást fejt ki a vércukorra.
Tart tészta magas glikémiás indexű (75). Inzulinrezisztencia esetén korlátozzuk a fogyasztást.
Tart tészta glikémiás terhelése 100g-onként 41, ami jelentős hatást jelent a vércukorra.
Logi · Inzulinrezisztencia kezelése
Logi beszkenneli étkezéseit, valós időben kiszámítja a glikémiás terhelést, és pontosan megmutatja, hogyan hat minden összetevő a vércukrára.
Ingyenes kezdés →