Logi · Inzulinrezisztencia kezelése
Logi beszkenneli étkezéseit, valós időben kiszámítja a glikémiás terhelést, és pontosan megmutatja, hogyan hat minden összetevő a vércukrára.
Ingyenes kezdés →
Ricottás és zabpelyhes palacsinta glikémiás indexe 55, ami közepes GI-ű élelmiszerré teszi. 100g-onkénti 11 glikémiás terheléssel mérsékelt hatást fejt ki a vércukorra.
Más dairy összehasonlítva Ricottás és zabpelyhes palacsinta glikémiás indexe az átlag fölé tartozik.
Ricottás és zabpelyhes palacsinta mérsékelt mennyiségben megfelelő a vércukrot figyelők számára.
Miért ez a pontszám?
| Kalória | 180 kcal |
| Szénhidrátok | 20g |
| Cukrok (összesen) | 2.5g |
| Természetes | 2.5g |
| Hozzáadott | 0g |
| Rost | 2.5g |
| Vízoldható | 0g |
| Vízoldhatatlan | 0g |
| Fehérje | 9g |
| Zsír | 7g |
| Telített | 3g |
| Telítetlen | 3.5g |
| Nátrium | 180mg |
Ricottás és zabpelyhes palacsinta glikémiás indexe 55, ami közepes GI-ű élelmiszerré teszi. 100g-onkénti 11 glikémiás terheléssel mérsékelt hatást fejt ki a vércukorra.
Ricottás és zabpelyhes palacsinta közepes glikémiás indexű (55). Inzulinrezisztencia esetén mérsékelt mennyiségben fogyasztható.
Ricottás és zabpelyhes palacsinta glikémiás terhelése 100g-onként 11, ami mérsékelt hatást jelent a vércukorra.
Logi · Inzulinrezisztencia kezelése
Logi beszkenneli étkezéseit, valós időben kiszámítja a glikémiás terhelést, és pontosan megmutatja, hogyan hat minden összetevő a vércukrára.
Ingyenes kezdés →