Logi · Inzulinrezisztencia kezelése
Logi beszkenneli étkezéseit, valós időben kiszámítja a glikémiás terhelést, és pontosan megmutatja, hogyan hat minden összetevő a vércukrára.
Ingyenes kezdés →
Reszelt búzapehely glikémiás indexe 67, ami közepes GI-ű élelmiszerré teszi. 100g-onkénti 45 glikémiás terheléssel jelentős hatást fejt ki a vércukorra.
Más grains összehasonlítva Reszelt búzapehely glikémiás indexe az átlag fölé tartozik.
Reszelt búzapehely mérsékelt mennyiségben megfelelő a vércukrot figyelők számára.
Miért ez a pontszám?
| Kalória | 340 kcal |
| Szénhidrátok | 67g |
| Cukrok (összesen) | 0.7g |
| Természetes | 0.7g |
| Hozzáadott | 0g |
| Rost | 12g |
| Vízoldható | 3.6g |
| Vízoldhatatlan | 8.4g |
| Fehérje | 12g |
| Zsír | 2g |
| Telített | 0.3g |
| Telítetlen | 1.7g |
| Nátrium | 5mg |
Reszelt búzapehely glikémiás indexe 67, ami közepes GI-ű élelmiszerré teszi. 100g-onkénti 45 glikémiás terheléssel jelentős hatást fejt ki a vércukorra.
Reszelt búzapehely közepes glikémiás indexű (67). Inzulinrezisztencia esetén mérsékelt mennyiségben fogyasztható.
Reszelt búzapehely glikémiás terhelése 100g-onként 45, ami jelentős hatást jelent a vércukorra.
Logi · Inzulinrezisztencia kezelése
Logi beszkenneli étkezéseit, valós időben kiszámítja a glikémiás terhelést, és pontosan megmutatja, hogyan hat minden összetevő a vércukrára.
Ingyenes kezdés →