Logi · Inzulinrezisztencia kezelése
Logi beszkenneli étkezéseit, valós időben kiszámítja a glikémiás terhelést, és pontosan megmutatja, hogyan hat minden összetevő a vércukrára.
Ingyenes kezdés →
Puha perec glikémiás indexe 75, ami magas GI-ű élelmiszerré teszi. 100g-onkénti 51 glikémiás terheléssel jelentős hatást fejt ki a vércukorra.
Más grains összehasonlítva Puha perec glikémiás indexe a legmagasabbak közé tartozik.
Puha perec gyors vércukoremelkedést okozhat, kis adagokban fogyasztható.
Miért ez a pontszám?
| Kalória | 340 kcal |
| Szénhidrátok | 68g |
| Cukrok (összesen) | 3.5g |
| Természetes | 1.5g |
| Hozzáadott | 2g |
| Rost | 2.5g |
| Vízoldható | 0.8g |
| Vízoldhatatlan | 1.8g |
| Fehérje | 8.5g |
| Zsír | 3.5g |
| Telített | 0.6g |
| Telítetlen | 2.9g |
| Nátrium | 1100mg |
Puha perec glikémiás indexe 75, ami magas GI-ű élelmiszerré teszi. 100g-onkénti 51 glikémiás terheléssel jelentős hatást fejt ki a vércukorra.
Puha perec magas glikémiás indexű (75). Inzulinrezisztencia esetén korlátozzuk a fogyasztást.
Puha perec glikémiás terhelése 100g-onként 51, ami jelentős hatást jelent a vércukorra.
Logi · Inzulinrezisztencia kezelése
Logi beszkenneli étkezéseit, valós időben kiszámítja a glikémiás terhelést, és pontosan megmutatja, hogyan hat minden összetevő a vércukrára.
Ingyenes kezdés →