Logi · Inzulinrezisztencia kezelése
Logi beszkenneli étkezéseit, valós időben kiszámítja a glikémiás terhelést, és pontosan megmutatja, hogyan hat minden összetevő a vércukrára.
Ingyenes kezdés →
reggeli tekercs glikémiás indexe 75, ami magas GI-ű élelmiszerré teszi. 100g-onkénti 39 glikémiás terheléssel jelentős hatást fejt ki a vércukorra.
Más grains összehasonlítva reggeli tekercs glikémiás indexe a legmagasabbak közé tartozik.
reggeli tekercs gyors vércukoremelkedést okozhat, kis adagokban fogyasztható.
Miért ez a pontszám?
| Kalória | 270 kcal |
| Szénhidrátok | 52g |
| Cukrok (összesen) | 3g |
| Természetes | 1.0g |
| Hozzáadott | 2g |
| Rost | 2.5g |
| Vízoldható | 0.8g |
| Vízoldhatatlan | 1.8g |
| Fehérje | 8g |
| Zsír | 2.5g |
| Telített | 0.5g |
| Telítetlen | 2g |
| Nátrium | 500mg |
reggeli tekercs glikémiás indexe 75, ami magas GI-ű élelmiszerré teszi. 100g-onkénti 39 glikémiás terheléssel jelentős hatást fejt ki a vércukorra.
reggeli tekercs magas glikémiás indexű (75). Inzulinrezisztencia esetén korlátozzuk a fogyasztást.
reggeli tekercs glikémiás terhelése 100g-onként 39, ami jelentős hatást jelent a vércukorra.
Logi · Inzulinrezisztencia kezelése
Logi beszkenneli étkezéseit, valós időben kiszámítja a glikémiás terhelést, és pontosan megmutatja, hogyan hat minden összetevő a vércukrára.
Ingyenes kezdés →