Logi · Inzulinrezisztencia kezelése
Logi beszkenneli étkezéseit, valós időben kiszámítja a glikémiás terhelést, és pontosan megmutatja, hogyan hat minden összetevő a vércukrára.
Ingyenes kezdés →
Rántott golyó glikémiás indexe 55, ami közepes GI-ű élelmiszerré teszi. 100g-onkénti 10 glikémiás terheléssel mérsékelt hatást fejt ki a vércukorra.
Más grains összehasonlítva Rántott golyó glikémiás indexe az átlag fölé tartozik.
Rántott golyó mérsékelt mennyiségben megfelelő a vércukrot figyelők számára.
Miért ez a pontszám?
| Kalória | 145 kcal |
| Szénhidrátok | 18g |
| Cukrok (összesen) | 2.1g |
| Természetes | 2.1g |
| Hozzáadott | 0g |
| Rost | 2.2g |
| Vízoldható | 0g |
| Vízoldhatatlan | 0g |
| Fehérje | 9g |
| Zsír | 4.5g |
| Telített | 1.1g |
| Telítetlen | 2.5g |
| Nátrium | 340mg |
Rántott golyó glikémiás indexe 55, ami közepes GI-ű élelmiszerré teszi. 100g-onkénti 10 glikémiás terheléssel mérsékelt hatást fejt ki a vércukorra.
Rántott golyó közepes glikémiás indexű (55). Inzulinrezisztencia esetén mérsékelt mennyiségben fogyasztható.
Rántott golyó glikémiás terhelése 100g-onként 10, ami mérsékelt hatást jelent a vércukorra.
Logi · Inzulinrezisztencia kezelése
Logi beszkenneli étkezéseit, valós időben kiszámítja a glikémiás terhelést, és pontosan megmutatja, hogyan hat minden összetevő a vércukrára.
Ingyenes kezdés →