Logi · Inzulinrezisztencia kezelése
Logi beszkenneli étkezéseit, valós időben kiszámítja a glikémiás terhelést, és pontosan megmutatja, hogyan hat minden összetevő a vércukrára.
Ingyenes kezdés →
Püré krémmel glikémiás indexe 85, ami magas GI-ű élelmiszerré teszi. 100g-onkénti 15 glikémiás terheléssel mérsékelt hatást fejt ki a vércukorra.
Más vegetables összehasonlítva Püré krémmel glikémiás indexe a legmagasabbak közé tartozik.
Püré krémmel gyors vércukoremelkedést okozhat, kis adagokban fogyasztható.
Miért ez a pontszám?
| Kalória | 110 kcal |
| Szénhidrátok | 17g |
| Cukrok (összesen) | 1.2g |
| Természetes | 0.7g |
| Hozzáadott | 0.5g |
| Rost | 1.3g |
| Vízoldható | 0.4g |
| Vízoldhatatlan | 0.9g |
| Fehérje | 2g |
| Zsír | 4g |
| Telített | 2.2g |
| Telítetlen | 1.2g |
| Nátrium | 370mg |
Püré krémmel glikémiás indexe 85, ami magas GI-ű élelmiszerré teszi. 100g-onkénti 15 glikémiás terheléssel mérsékelt hatást fejt ki a vércukorra.
Püré krémmel magas glikémiás indexű (85). Inzulinrezisztencia esetén korlátozzuk a fogyasztást.
Püré krémmel glikémiás terhelése 100g-onként 15, ami mérsékelt hatást jelent a vércukorra.
Logi · Inzulinrezisztencia kezelése
Logi beszkenneli étkezéseit, valós időben kiszámítja a glikémiás terhelést, és pontosan megmutatja, hogyan hat minden összetevő a vércukrára.
Ingyenes kezdés →