Dal lencse

Dal lencse

GI 32 · Alacsony GL 6 · Alacsony Score 8.5/10

Logi · Inzulinrezisztencia kezelése

Csökkentse vércukrát okosabb ételválasztással

Logi beszkenneli étkezéseit, valós időben kiszámítja a glikémiás terhelést, és pontosan megmutatja, hogyan hat minden összetevő a vércukrára.

Folytatás a weben →
Logi app — nutrition label screen Logi app — food index screen Logi app — ingredients screen

Dal lencse glikémiás indexe 32, ami alacsony GI-ű élelmiszerré teszi. 100g-onkénti 6 glikémiás terheléssel minimális hatást fejt ki a vércukorra.

Más legumes összehasonlítva Dal lencse glikémiás indexe a legalacsonyabbak közé tartozik.

Dal lencse jó választás vércukor-szabályozáshoz, inzulinrezisztenciához vagy alacsony GI-ű diétához.

Glikémiás Index 32
Alacsony GI
Legjobb vércukorkontrollhoz
Glikémiás Terhelés 6
Alacsony GL
Minimális hatás a vércukorra
116
Kalória
20g
Szénhidrátok
9g
Fehérje
0.4g
Zsír

Logi Pontszám: 8.5/10

Miért ez a pontszám?

  • Magas rosttartalom
  • Gazdag növényi fehérjében
  • Alacsony glikémiás terhelés
  • Mérsékelt szénhidráttartalom
  • Alacsony zsírtartalom (hiányozhatnak esszenciális zsírsavak)

Feldolgozottság szintje

30%
Minimális

Tápértékek (100g-onként)

Kalória116 kcal
Szénhidrátok20g
Cukrok (összesen)1.8g
Természetes1.8g
Hozzáadott0g
Rost8g
Vízoldható2.4g
Vízoldhatatlan5.6g
Fehérje9g
Zsír0.4g
Telített0.1g
Telítetlen0.3g
Nátrium2mg

Gyakran ismételt kérdések

Mi a Dal lencse glikémiás indexe?

Dal lencse glikémiás indexe 32, ami alacsony GI-ű élelmiszerré teszi. 100g-onkénti 6 glikémiás terheléssel minimális hatást fejt ki a vércukorra.

Megfelelő-e a Dal lencse inzulinrezisztenciában szenvedők számára?

Dal lencse alacsony glikémiás indexű (32), jó lehetőség inzulinrezisztencia esetén.

Hogyan hat a Dal lencse a vércukorra?

Dal lencse glikémiás terhelése 100g-onként 6, ami minimális hatást jelent a vércukorra.

Logi · Inzulinrezisztencia kezelése

Csökkentse vércukrát okosabb ételválasztással

Logi beszkenneli étkezéseit, valós időben kiszámítja a glikémiás terhelést, és pontosan megmutatja, hogyan hat minden összetevő a vércukrára.

Folytatás a weben →
Logi app — nutrition label screen Logi app — food index screen Logi app — ingredients screen
← Vissza a főoldalra

Kapcsolódó élelmiszerek

Sárga lencse Főtt lencse Szárított vörösbab, főzve, hozzáadott nátrium nélkül Nagy északi fehérbab Egész szójabab, enyhén párolt és sóval megszórt Szárazon pörkölt edamame bab Edamame tészta Edamame krém
Food diary cheat sheet

Ingyenes PDF — 3 oldal

Heti étkezési naplód

Kövesd az étkezéseket, a glikémiás terhelést és a hangulatot. 3 hét alatt felismered a mintákat.

Nincs spam. Bármikor leiratkozhatsz.