Logi · Upravljanje inzulinskom rezistencijom
Logi skenira vaše obroke, izračunava glikemijsko opterećenje u stvarnom vremenu i točno prikazuje kako svaki sastojak utječe na vaš šećer.
Počnite besplatno →
Palačinke od cjelovitih zobenih pahuljica i jaja ima glikemijski indeks 55, što ga svrstava u hranu s umjerenim GI. S glikemijskim opterećenjem 12 na 100g, ima umjeren utjecaj na šećer u krvi.
U usporedbi s ostalim grains, Palačinke od cjelovitih zobenih pahuljica i jaja rangira se iznad prosjeka po glikemijskom indeksu.
Palačinke od cjelovitih zobenih pahuljica i jaja je prikladan u umjerenim količinama za osobe koje prate razinu šećera.
Zašto ova ocjena?
| Kalorije | 170 kcal |
| Ugljikohidrati | 22g |
| Šećeri (ukupno) | 1.2g |
| Prirodni | 1.2g |
| Dodani | 0g |
| Vlakna | 3.2g |
| Topiva | 1.28g |
| Netopiva | 1.92g |
| Proteini | 8g |
| Masti | 5g |
| Zasićene | 1.2g |
| Nezasićene | 3.2g |
| Natrij | 120mg |
Palačinke od cjelovitih zobenih pahuljica i jaja ima glikemijski indeks 55, što ga svrstava u hranu s umjerenim GI. S glikemijskim opterećenjem 12 na 100g, ima umjeren utjecaj na šećer u krvi.
Palačinke od cjelovitih zobenih pahuljica i jaja ima umjeren glikemijski indeks (55). Osobe s inzulinskom rezistencijom mogu ga konzumirati umjereno.
Palačinke od cjelovitih zobenih pahuljica i jaja ima glikemijsko opterećenje 12 na 100g, što ukazuje na umjeren utjecaj na razinu šećera u krvi.
Logi · Upravljanje inzulinskom rezistencijom
Logi skenira vaše obroke, izračunava glikemijsko opterećenje u stvarnom vremenu i točno prikazuje kako svaki sastojak utječe na vaš šećer.
Počnite besplatno →