Logi · Håndter insulinresistens
Logi scanner dine måltider, beregner den glykæmiske belastning i realtid og viser præcist, hvordan hver ingrediens påvirker dit blodsukker.
Start gratis →
Grønne bønner, quinoa og cherrytomatsalat med let vinaigrette har et glykæmisk indeks på 45, klassificeret som lavt GI-mad. Med en glykæmisk belastning på 6 per 100g har det en minimal indvirkning på blodsukker.
Sammenlignet med andre vegetables rangerer Grønne bønner, quinoa og cherrytomatsalat med let vinaigrette blandt de laveste i glykæmisk indeks.
Grønne bønner, quinoa og cherrytomatsalat med let vinaigrette er et godt valg for personer, der håndterer blodsukker, insulinresistens eller følger en lav-GI diæt.
Hvorfor denne score?
| Kalorier | 85 kcal |
| Kulhydrater | 13g |
| Sukker (i alt) | 2.2g |
| Naturligt | 2.2g |
| Tilsat | 0g |
| Fiber | 2.8g |
| Opløselig | 0g |
| Uopløselig | 0g |
| Protein | 3.2g |
| Fedt | 2.2g |
| Mættet | 0.3g |
| Umættet | 1.7g |
| Natrium | 120mg |
Grønne bønner, quinoa og cherrytomatsalat med let vinaigrette har et glykæmisk indeks på 45, klassificeret som lavt GI-mad. Med en glykæmisk belastning på 6 per 100g har det en minimal indvirkning på blodsukker.
Grønne bønner, quinoa og cherrytomatsalat med let vinaigrette har et lavt glykæmisk indeks (45), hvilket gør det til et godt valg for personer med insulinresistens.
Grønne bønner, quinoa og cherrytomatsalat med let vinaigrette har en glykæmisk belastning på 6 per 100g, hvilket indikerer en minimal indvirkning på blodsukkerniveauet.
Logi · Håndter insulinresistens
Logi scanner dine måltider, beregner den glykæmiske belastning i realtid og viser præcist, hvordan hver ingrediens påvirker dit blodsukker.
Start gratis →