Logi · Správa inzulínové rezistence
Logi skenuje vaše jídla, vypočítává glykemickou zátěž v reálném čase a přesně ukazuje, jak každá ingredience ovlivňuje váš cukr v krvi.
Začít zdarma →
Těsto na sušenky s ovesným proteinem má glykemický index 45, což ho řadí mezi potraviny s nízkým GI. Při glykemické zátěži 20 na 100g má výrazný vliv na hladinu cukru v krvi.
Ve srovnání s ostatními sweets se Těsto na sušenky s ovesným proteinem řadí mezi nejnižší v glykemickém indexu.
Těsto na sušenky s ovesným proteinem je dobrá volba pro osoby sledující hladinu cukru v krvi, s inzulínovou rezistencí nebo na low-GI dietě.
Proč toto skóre?
| Kalorie | 340 kcal |
| Sacharidy | 45g |
| Cukry (celkem) | 8g |
| Přirozené | 4.0g |
| Přidané | 4g |
| Vláknina | 6g |
| Rozpustná | 0g |
| Nerozpustná | 0g |
| Bílkoviny | 18g |
| Tuky | 8g |
| Nasycené | 2g |
| Nenasycené | 6g |
| Sodík | 180mg |
Těsto na sušenky s ovesným proteinem má glykemický index 45, což ho řadí mezi potraviny s nízkým GI. Při glykemické zátěži 20 na 100g má výrazný vliv na hladinu cukru v krvi.
Těsto na sušenky s ovesným proteinem má nízký glykemický index (45), což z něj dělá dobrou volbu pro osoby s inzulínovou rezistencí.
Těsto na sušenky s ovesným proteinem má glykemickou zátěž 20 na 100g, což znamená výrazný vliv na hladinu cukru v krvi.
Logi · Správa inzulínové rezistence
Logi skenuje vaše jídla, vypočítává glykemickou zátěž v reálném čase a přesně ukazuje, jak každá ingredience ovlivňuje váš cukr v krvi.
Začít zdarma →