Logi · Správa inzulínové rezistence
Logi skenuje vaše jídla, vypočítává glykemickou zátěž v reálném čase a přesně ukazuje, jak každá ingredience ovlivňuje váš cukr v krvi.
Začít zdarma →
Szečuánská omáčka má glykemický index 45, což ho řadí mezi potraviny s nízkým GI. Při glykemické zátěži 11 na 100g má mírný vliv na hladinu cukru v krvi.
Ve srovnání s ostatními other se Szečuánská omáčka řadí mezi nejnižší v glykemickém indexu.
Szečuánská omáčka je dobrá volba pro osoby sledující hladinu cukru v krvi, s inzulínovou rezistencí nebo na low-GI dietě.
Proč toto skóre?
| Kalorie | 210 kcal |
| Sacharidy | 25g |
| Cukry (celkem) | 8g |
| Přirozené | 2.0g |
| Přidané | 6g |
| Vláknina | 2g |
| Rozpustná | 0.6g |
| Nerozpustná | 1.4g |
| Bílkoviny | 2g |
| Tuky | 12g |
| Nasycené | 2g |
| Nenasycené | 10g |
| Sodík | 3200mg |
Szečuánská omáčka má glykemický index 45, což ho řadí mezi potraviny s nízkým GI. Při glykemické zátěži 11 na 100g má mírný vliv na hladinu cukru v krvi.
Szečuánská omáčka má nízký glykemický index (45), což z něj dělá dobrou volbu pro osoby s inzulínovou rezistencí.
Szečuánská omáčka má glykemickou zátěž 11 na 100g, což znamená mírný vliv na hladinu cukru v krvi.
Logi · Správa inzulínové rezistence
Logi skenuje vaše jídla, vypočítává glykemickou zátěž v reálném čase a přesně ukazuje, jak každá ingredience ovlivňuje váš cukr v krvi.
Začít zdarma →