Logi · Správa inzulínové rezistence
Logi skenuje vaše jídla, vypočítává glykemickou zátěž v reálném čase a přesně ukazuje, jak každá ingredience ovlivňuje váš cukr v krvi.
Začít zdarma →
Sýrové kroužky má glykemický index 75, což ho řadí mezi potraviny s vysokým GI. Při glykemické zátěži 41 na 100g má výrazný vliv na hladinu cukru v krvi.
Ve srovnání s ostatními sweets se Sýrové kroužky řadí mezi nejvyšší v glykemickém indexu.
Sýrové kroužky může způsobit rychlé skoky hladiny cukru v krvi a nejlépe se konzumuje v malých porcích.
Proč toto skóre?
| Kalorie | 520 kcal |
| Sacharidy | 55g |
| Cukry (celkem) | 3g |
| Přirozené | 0.5g |
| Přidané | 2.5g |
| Vláknina | 2g |
| Rozpustná | 0.6g |
| Nerozpustná | 1.4g |
| Bílkoviny | 6g |
| Tuky | 30g |
| Nasycené | 3.5g |
| Nenasycené | 26.5g |
| Sodík | 1100mg |
Sýrové kroužky má glykemický index 75, což ho řadí mezi potraviny s vysokým GI. Při glykemické zátěži 41 na 100g má výrazný vliv na hladinu cukru v krvi.
Sýrové kroužky má vysoký glykemický index (75). Osoby s inzulínovou rezistencí by měly omezit jeho příjem.
Sýrové kroužky má glykemickou zátěž 41 na 100g, což znamená výrazný vliv na hladinu cukru v krvi.
Logi · Správa inzulínové rezistence
Logi skenuje vaše jídla, vypočítává glykemickou zátěž v reálném čase a přesně ukazuje, jak každá ingredience ovlivňuje váš cukr v krvi.
Začít zdarma →