Logi · Správa inzulínové rezistence
Logi skenuje vaše jídla, vypočítává glykemickou zátěž v reálném čase a přesně ukazuje, jak každá ingredience ovlivňuje váš cukr v krvi.
Začít zdarma →
Sýrové pufy má glykemický index 75, což ho řadí mezi potraviny s vysokým GI. Při glykemické zátěži 45 na 100g má výrazný vliv na hladinu cukru v krvi.
Ve srovnání s ostatními sweets se Sýrové pufy řadí mezi nejvyšší v glykemickém indexu.
Sýrové pufy může způsobit rychlé skoky hladiny cukru v krvi a nejlépe se konzumuje v malých porcích.
Proč toto skóre?
| Kalorie | 520 kcal |
| Sacharidy | 60g |
| Cukry (celkem) | 3g |
| Přirozené | 1.0g |
| Přidané | 2g |
| Vláknina | 2g |
| Rozpustná | 0.6g |
| Nerozpustná | 1.4g |
| Bílkoviny | 7g |
| Tuky | 28g |
| Nasycené | 8g |
| Nenasycené | 18g |
| Sodík | 1200mg |
Sýrové pufy má glykemický index 75, což ho řadí mezi potraviny s vysokým GI. Při glykemické zátěži 45 na 100g má výrazný vliv na hladinu cukru v krvi.
Sýrové pufy má vysoký glykemický index (75). Osoby s inzulínovou rezistencí by měly omezit jeho příjem.
Sýrové pufy má glykemickou zátěž 45 na 100g, což znamená výrazný vliv na hladinu cukru v krvi.
Logi · Správa inzulínové rezistence
Logi skenuje vaše jídla, vypočítává glykemickou zátěž v reálném čase a přesně ukazuje, jak každá ingredience ovlivňuje váš cukr v krvi.
Začít zdarma →