Logi · Správa inzulínové rezistence
Logi skenuje vaše jídla, vypočítává glykemickou zátěž v reálném čase a přesně ukazuje, jak každá ingredience ovlivňuje váš cukr v krvi.
Začít zdarma →
sušenkový bez cukru má glykemický index 35, což ho řadí mezi potraviny s nízkým GI. Při glykemické zátěži 12 na 100g má mírný vliv na hladinu cukru v krvi.
Ve srovnání s ostatními sweets se sušenkový bez cukru řadí mezi nejnižší v glykemickém indexu.
sušenkový bez cukru je dobrá volba pro osoby sledující hladinu cukru v krvi, s inzulínovou rezistencí nebo na low-GI dietě.
Proč toto skóre?
| Kalorie | 420 kcal |
| Sacharidy | 55g |
| Cukry (celkem) | 2g |
| Přirozené | 2.0g |
| Přidané | 0g |
| Vláknina | 6g |
| Rozpustná | 1.8g |
| Nerozpustná | 4.2g |
| Bílkoviny | 6g |
| Tuky | 22g |
| Nasycené | 8g |
| Nenasycené | 12g |
| Sodík | 350mg |
sušenkový bez cukru má glykemický index 35, což ho řadí mezi potraviny s nízkým GI. Při glykemické zátěži 12 na 100g má mírný vliv na hladinu cukru v krvi.
sušenkový bez cukru má nízký glykemický index (35), což z něj dělá dobrou volbu pro osoby s inzulínovou rezistencí.
sušenkový bez cukru má glykemickou zátěž 12 na 100g, což znamená mírný vliv na hladinu cukru v krvi.
Logi · Správa inzulínové rezistence
Logi skenuje vaše jídla, vypočítává glykemickou zátěž v reálném čase a přesně ukazuje, jak každá ingredience ovlivňuje váš cukr v krvi.
Začít zdarma →