Logi · Správa inzulínové rezistence
Logi skenuje vaše jídla, vypočítává glykemickou zátěž v reálném čase a přesně ukazuje, jak každá ingredience ovlivňuje váš cukr v krvi.
Začít zdarma →
Oříšková a kakaová tyčinka má glykemický index 45, což ho řadí mezi potraviny s nízkým GI. Při glykemické zátěži 18 na 100g má mírný vliv na hladinu cukru v krvi.
Ve srovnání s ostatními sweets se Oříšková a kakaová tyčinka řadí mezi nejnižší v glykemickém indexu.
Oříšková a kakaová tyčinka je dobrá volba pro osoby sledující hladinu cukru v krvi, s inzulínovou rezistencí nebo na low-GI dietě.
Proč toto skóre?
| Kalorie | 410 kcal |
| Sacharidy | 40g |
| Cukry (celkem) | 30g |
| Přirozené | 30.0g |
| Přidané | 0g |
| Vláknina | 7g |
| Rozpustná | 0g |
| Nerozpustná | 0g |
| Bílkoviny | 8g |
| Tuky | 22g |
| Nasycené | 4g |
| Nenasycené | 16g |
| Sodík | 30mg |
Oříšková a kakaová tyčinka má glykemický index 45, což ho řadí mezi potraviny s nízkým GI. Při glykemické zátěži 18 na 100g má mírný vliv na hladinu cukru v krvi.
Oříšková a kakaová tyčinka má nízký glykemický index (45), což z něj dělá dobrou volbu pro osoby s inzulínovou rezistencí.
Oříšková a kakaová tyčinka má glykemickou zátěž 18 na 100g, což znamená mírný vliv na hladinu cukru v krvi.
Logi · Správa inzulínové rezistence
Logi skenuje vaše jídla, vypočítává glykemickou zátěž v reálném čase a přesně ukazuje, jak každá ingredience ovlivňuje váš cukr v krvi.
Začít zdarma →