Logi · Správa inzulínové rezistence
Logi skenuje vaše jídla, vypočítává glykemickou zátěž v reálném čase a přesně ukazuje, jak každá ingredience ovlivňuje váš cukr v krvi.
Začít zdarma →
Ovocný kompot má glykemický index 55, což ho řadí mezi potraviny s středním GI. Při glykemické zátěži 6 na 100g má minimální vliv na hladinu cukru v krvi.
Ve srovnání s ostatními beverages se Ovocný kompot řadí nad průměr v glykemickém indexu.
Ovocný kompot je vhodný v přiměřeném množství pro osoby sledující hladinu cukru v krvi.
Proč toto skóre?
| Kalorie | 45 kcal |
| Sacharidy | 11g |
| Cukry (celkem) | 10g |
| Přirozené | 4.0g |
| Přidané | 6g |
| Vláknina | 0.5g |
| Rozpustná | 0.2g |
| Nerozpustná | 0.4g |
| Bílkoviny | 0.2g |
| Tuky | 0g |
| Nasycené | 0g |
| Nenasycené | 0g |
| Sodík | 1mg |
Ovocný kompot má glykemický index 55, což ho řadí mezi potraviny s středním GI. Při glykemické zátěži 6 na 100g má minimální vliv na hladinu cukru v krvi.
Ovocný kompot má střední glykemický index (55). Osoby s inzulínovou rezistencí ho mohou konzumovat v přiměřeném množství.
Ovocný kompot má glykemickou zátěž 6 na 100g, což znamená minimální vliv na hladinu cukru v krvi.
Logi · Správa inzulínové rezistence
Logi skenuje vaše jídla, vypočítává glykemickou zátěž v reálném čase a přesně ukazuje, jak každá ingredience ovlivňuje váš cukr v krvi.
Začít zdarma →