Logi · Správa inzulínové rezistence
Logi skenuje vaše jídla, vypočítává glykemickou zátěž v reálném čase a přesně ukazuje, jak každá ingredience ovlivňuje váš cukr v krvi.
Začít zdarma →
Ořechový a semínkový chléb (bez obilovin, bez přidaného cukru) má glykemický index 15, což ho řadí mezi potraviny s nízkým GI. Při glykemické zátěži 1 na 100g má minimální vliv na hladinu cukru v krvi.
Ve srovnání s ostatními nuts se Ořechový a semínkový chléb (bez obilovin, bez přidaného cukru) řadí mezi nejnižší v glykemickém indexu.
Ořechový a semínkový chléb (bez obilovin, bez přidaného cukru) je dobrá volba pro osoby sledující hladinu cukru v krvi, s inzulínovou rezistencí nebo na low-GI dietě.
Proč toto skóre?
| Kalorie | 350 kcal |
| Sacharidy | 8g |
| Cukry (celkem) | 2g |
| Přirozené | 2.0g |
| Přidané | 0g |
| Vláknina | 7g |
| Rozpustná | 0g |
| Nerozpustná | 0g |
| Bílkoviny | 14g |
| Tuky | 28g |
| Nasycené | 3g |
| Nenasycené | 23g |
| Sodík | 350mg |
Ořechový a semínkový chléb (bez obilovin, bez přidaného cukru) má glykemický index 15, což ho řadí mezi potraviny s nízkým GI. Při glykemické zátěži 1 na 100g má minimální vliv na hladinu cukru v krvi.
Ořechový a semínkový chléb (bez obilovin, bez přidaného cukru) má nízký glykemický index (15), což z něj dělá dobrou volbu pro osoby s inzulínovou rezistencí.
Ořechový a semínkový chléb (bez obilovin, bez přidaného cukru) má glykemickou zátěž 1 na 100g, což znamená minimální vliv na hladinu cukru v krvi.
Logi · Správa inzulínové rezistence
Logi skenuje vaše jídla, vypočítává glykemickou zátěž v reálném čase a přesně ukazuje, jak každá ingredience ovlivňuje váš cukr v krvi.
Začít zdarma →