Logi · Správa inzulínové rezistence
Logi skenuje vaše jídla, vypočítává glykemickou zátěž v reálném čase a přesně ukazuje, jak každá ingredience ovlivňuje váš cukr v krvi.
Začít zdarma →
Ořechovo-semenná granola s inulinem má glykemický index 25, což ho řadí mezi potraviny s nízkým GI. Při glykemické zátěži 7 na 100g má minimální vliv na hladinu cukru v krvi.
Ve srovnání s ostatními nuts se Ořechovo-semenná granola s inulinem řadí mezi nejnižší v glykemickém indexu.
Ořechovo-semenná granola s inulinem je dobrá volba pro osoby sledující hladinu cukru v krvi, s inzulínovou rezistencí nebo na low-GI dietě.
Proč toto skóre?
| Kalorie | 480 kcal |
| Sacharidy | 28g |
| Cukry (celkem) | 5g |
| Přirozené | 5.0g |
| Přidané | 0g |
| Vláknina | 14g |
| Rozpustná | 0g |
| Nerozpustná | 0g |
| Bílkoviny | 13g |
| Tuky | 34g |
| Nasycené | 4g |
| Nenasycené | 28g |
| Sodík | 30mg |
Ořechovo-semenná granola s inulinem má glykemický index 25, což ho řadí mezi potraviny s nízkým GI. Při glykemické zátěži 7 na 100g má minimální vliv na hladinu cukru v krvi.
Ořechovo-semenná granola s inulinem má nízký glykemický index (25), což z něj dělá dobrou volbu pro osoby s inzulínovou rezistencí.
Ořechovo-semenná granola s inulinem má glykemickou zátěž 7 na 100g, což znamená minimální vliv na hladinu cukru v krvi.
Logi · Správa inzulínové rezistence
Logi skenuje vaše jídla, vypočítává glykemickou zátěž v reálném čase a přesně ukazuje, jak každá ingredience ovlivňuje váš cukr v krvi.
Začít zdarma →