Logi · Správa inzulínové rezistence
Logi skenuje vaše jídla, vypočítává glykemickou zátěž v reálném čase a přesně ukazuje, jak každá ingredience ovlivňuje váš cukr v krvi.
Začít zdarma →
Oikos jogurt s příchutí limetky má glykemický index 50, což ho řadí mezi potraviny s nízkým GI. Při glykemické zátěži 6 na 100g má minimální vliv na hladinu cukru v krvi.
Ve srovnání s ostatními dairy se Oikos jogurt s příchutí limetky řadí mezi nejnižší v glykemickém indexu.
Oikos jogurt s příchutí limetky je dobrá volba pro osoby sledující hladinu cukru v krvi, s inzulínovou rezistencí nebo na low-GI dietě.
Proč toto skóre?
| Kalorie | 95 kcal |
| Sacharidy | 13g |
| Cukry (celkem) | 12g |
| Přirozené | 4.0g |
| Přidané | 8g |
| Vláknina | 0g |
| Rozpustná | 0g |
| Nerozpustná | 0g |
| Bílkoviny | 6g |
| Tuky | 2.5g |
| Nasycené | 1.7g |
| Nenasycené | 0.8g |
| Sodík | 45mg |
Oikos jogurt s příchutí limetky má glykemický index 50, což ho řadí mezi potraviny s nízkým GI. Při glykemické zátěži 6 na 100g má minimální vliv na hladinu cukru v krvi.
Oikos jogurt s příchutí limetky má nízký glykemický index (50), což z něj dělá dobrou volbu pro osoby s inzulínovou rezistencí.
Oikos jogurt s příchutí limetky má glykemickou zátěž 6 na 100g, což znamená minimální vliv na hladinu cukru v krvi.
Logi · Správa inzulínové rezistence
Logi skenuje vaše jídla, vypočítává glykemickou zátěž v reálném čase a přesně ukazuje, jak každá ingredience ovlivňuje váš cukr v krvi.
Začít zdarma →