Logi · Správa inzulínové rezistence
Logi skenuje vaše jídla, vypočítává glykemickou zátěž v reálném čase a přesně ukazuje, jak každá ingredience ovlivňuje váš cukr v krvi.
Začít zdarma →
Ohnivě pražená kukuřice má glykemický index 60, což ho řadí mezi potraviny s středním GI. Při glykemické zátěži 13 na 100g má mírný vliv na hladinu cukru v krvi.
Ve srovnání s ostatními vegetables se Ohnivě pražená kukuřice řadí nad průměr v glykemickém indexu.
Ohnivě pražená kukuřice je vhodný v přiměřeném množství pro osoby sledující hladinu cukru v krvi.
Proč toto skóre?
| Kalorie | 96 kcal |
| Sacharidy | 21g |
| Cukry (celkem) | 4.5g |
| Přirozené | 4.5g |
| Přidané | 0g |
| Vláknina | 2.7g |
| Rozpustná | 0.8g |
| Nerozpustná | 1.9g |
| Bílkoviny | 3.4g |
| Tuky | 1.5g |
| Nasycené | 0.2g |
| Nenasycené | 1.3g |
| Sodík | 15mg |
Ohnivě pražená kukuřice má glykemický index 60, což ho řadí mezi potraviny s středním GI. Při glykemické zátěži 13 na 100g má mírný vliv na hladinu cukru v krvi.
Ohnivě pražená kukuřice má střední glykemický index (60). Osoby s inzulínovou rezistencí ho mohou konzumovat v přiměřeném množství.
Ohnivě pražená kukuřice má glykemickou zátěž 13 na 100g, což znamená mírný vliv na hladinu cukru v krvi.
Logi · Správa inzulínové rezistence
Logi skenuje vaše jídla, vypočítává glykemickou zátěž v reálném čase a přesně ukazuje, jak každá ingredience ovlivňuje váš cukr v krvi.
Začít zdarma →