Logi · Správa inzulínové rezistence
Logi skenuje vaše jídla, vypočítává glykemickou zátěž v reálném čase a přesně ukazuje, jak každá ingredience ovlivňuje váš cukr v krvi.
Začít zdarma →
Ochucené smetany má glykemický index 60, což ho řadí mezi potraviny s středním GI. Při glykemické zátěži 15 na 100g má mírný vliv na hladinu cukru v krvi.
Ve srovnání s ostatními dairy se Ochucené smetany řadí nad průměr v glykemickém indexu.
Ochucené smetany je vhodný v přiměřeném množství pro osoby sledující hladinu cukru v krvi.
Proč toto skóre?
| Kalorie | 180 kcal |
| Sacharidy | 25g |
| Cukry (celkem) | 22g |
| Přirozené | 2.0g |
| Přidané | 20g |
| Vláknina | 0g |
| Rozpustná | 0g |
| Nerozpustná | 0g |
| Bílkoviny | 1g |
| Tuky | 8g |
| Nasycené | 6g |
| Nenasycené | 2g |
| Sodík | 80mg |
Ochucené smetany má glykemický index 60, což ho řadí mezi potraviny s středním GI. Při glykemické zátěži 15 na 100g má mírný vliv na hladinu cukru v krvi.
Ochucené smetany má střední glykemický index (60). Osoby s inzulínovou rezistencí ho mohou konzumovat v přiměřeném množství.
Ochucené smetany má glykemickou zátěž 15 na 100g, což znamená mírný vliv na hladinu cukru v krvi.
Logi · Správa inzulínové rezistence
Logi skenuje vaše jídla, vypočítává glykemickou zátěž v reálném čase a přesně ukazuje, jak každá ingredience ovlivňuje váš cukr v krvi.
Začít zdarma →