Logi · Správa inzulínové rezistence
Logi skenuje vaše jídla, vypočítává glykemickou zátěž v reálném čase a přesně ukazuje, jak každá ingredience ovlivňuje váš cukr v krvi.
Začít zdarma →
Nízkotučné mléko má glykemický index 32, což ho řadí mezi potraviny s nízkým GI. Při glykemické zátěži 2 na 100g má minimální vliv na hladinu cukru v krvi.
Ve srovnání s ostatními dairy se Nízkotučné mléko řadí mezi nejnižší v glykemickém indexu.
Nízkotučné mléko je dobrá volba pro osoby sledující hladinu cukru v krvi, s inzulínovou rezistencí nebo na low-GI dietě.
Proč toto skóre?
| Kalorie | 46 kcal |
| Sacharidy | 5g |
| Cukry (celkem) | 5g |
| Přirozené | 5.0g |
| Přidané | 0g |
| Vláknina | 0g |
| Rozpustná | 0g |
| Nerozpustná | 0g |
| Bílkoviny | 3.3g |
| Tuky | 1.1g |
| Nasycené | 0.7g |
| Nenasycené | 0.4g |
| Sodík | 44mg |
Nízkotučné mléko má glykemický index 32, což ho řadí mezi potraviny s nízkým GI. Při glykemické zátěži 2 na 100g má minimální vliv na hladinu cukru v krvi.
Nízkotučné mléko má nízký glykemický index (32), což z něj dělá dobrou volbu pro osoby s inzulínovou rezistencí.
Nízkotučné mléko má glykemickou zátěž 2 na 100g, což znamená minimální vliv na hladinu cukru v krvi.
Logi · Správa inzulínové rezistence
Logi skenuje vaše jídla, vypočítává glykemickou zátěž v reálném čase a přesně ukazuje, jak každá ingredience ovlivňuje váš cukr v krvi.
Začít zdarma →