Logi · Správa inzulínové rezistence
Logi skenuje vaše jídla, vypočítává glykemickou zátěž v reálném čase a přesně ukazuje, jak každá ingredience ovlivňuje váš cukr v krvi.
Začít zdarma →
Nick's zmrzlina má glykemický index 25, což ho řadí mezi potraviny s nízkým GI. Při glykemické zátěži 5 na 100g má minimální vliv na hladinu cukru v krvi.
Ve srovnání s ostatními sweets se Nick's zmrzlina řadí mezi nejnižší v glykemickém indexu.
Nick's zmrzlina je dobrá volba pro osoby sledující hladinu cukru v krvi, s inzulínovou rezistencí nebo na low-GI dietě.
Proč toto skóre?
| Kalorie | 150 kcal |
| Sacharidy | 18g |
| Cukry (celkem) | 4g |
| Přirozené | 3.0g |
| Přidané | 1g |
| Vláknina | 6g |
| Rozpustná | 1.8g |
| Nerozpustná | 4.2g |
| Bílkoviny | 5g |
| Tuky | 7g |
| Nasycené | 4g |
| Nenasycené | 3g |
| Sodík | 80mg |
Nick's zmrzlina má glykemický index 25, což ho řadí mezi potraviny s nízkým GI. Při glykemické zátěži 5 na 100g má minimální vliv na hladinu cukru v krvi.
Nick's zmrzlina má nízký glykemický index (25), což z něj dělá dobrou volbu pro osoby s inzulínovou rezistencí.
Nick's zmrzlina má glykemickou zátěž 5 na 100g, což znamená minimální vliv na hladinu cukru v krvi.
Logi · Správa inzulínové rezistence
Logi skenuje vaše jídla, vypočítává glykemickou zátěž v reálném čase a přesně ukazuje, jak každá ingredience ovlivňuje váš cukr v krvi.
Začít zdarma →