Біле пшеничне борошно

Біле пшеничне борошно

GI 75 · ВисокийГЛ 71.5 / чашка2/10

Високий ГІ

75 GI

ГЛ 71.5 на чашка (125 г) · ГЛ 57.2 на 100 г

Оцінка Logi 2/10
  • низький вміст доданих цукрів
  • дуже високий глікемічний індекс

Біле пшеничне борошно має глікемічний індекс 75 (Високий). Одна чашка (125 г) додає глікемічне навантаження 71.5.

Перевірено 6 серп. 2026 р. · Джерела: USDA FoodData Central №168894 , Команда Logi Nutrition · Не є медичною порадою · Повідомити про помилку

Замість цього

Форми Біле пшеничне борошно

Logi · Управління інсулінорезистентністю

Знизьте цукор у крові розумнішим вибором їжі

Біле пшеничне борошно — одна з 11 135 страв, які Logi оцінює при фотографуванні їжі — разом з порцією.

Продовжити у браузері
Logi app, food index screen
Порції
ПорціяГрамиГЛ
1 tsp3 g1.5
1 tbsp8 g4.5
1 cup125 g71.5

Харчова цінність (на 100г)

364
Калорії
76.31 g
Вуглеводи
10.33 g
Білки
0.98 g
Жири
на 100г
Калорії364 kcal
Вуглеводи76.31 g
Цукри (всього)0.27 g
Природні0.3 g
Додані0 g
Клітковина2.7 g
Розчинна0.8 g
Нерозчинна1.9 g
Білки10.33 g
Жири0.98 g
Насичені0.2 g
Ненасичені0.78 g
Натрій2 mg

Рівень обробки

45%
Помірний
Чому така оцінка?
  • низький вміст доданих цукрів
  • джерело рослинного білка
  • дуже високий глікемічний індекс
  • дуже високе глікемічне навантаження
  • низький вміст клітковини

Алергени

Містить: глютен

Рецепти з низьким ГІ на Logi Food Coach

Часті запитання

Який глікемічний індекс Біле пшеничне борошно?

Біле пшеничне борошно має глікемічний індекс 75 (Високий). Одна чашка (125 г) має глікемічне навантаження 71.5; на 100 г глікемічне навантаження 57.2.

Чи підходить Біле пшеничне борошно для людей з інсулінорезистентністю?

Біле пшеничне борошно має високий глікемічний індекс (75) і швидко підвищує рівень цукру в крові. Альтернатива з меншим навантаженням — Пшеничне борошно цільнозернове.

Яка форма Біле пшеничне борошно має найнижче глікемічне навантаження?

Серед форм Біле пшеничне борошно у цій базі даних найнижче глікемічне навантаження має Пшеничне борошно цільнозернове (31.3 на 100 г).

Перевірте Біле пшеничне борошно у додатку Logi разом із вашою порцією.

Food diary cheat sheet

Безкоштовний PDF — 3 стор.

Твій тижневий щоденник харчування

Записуй прийоми їжі, глікемічне навантаження та настрій. Закономірності видно за 3 тижні.

Без спаму. Відписатися можна будь-коли.