Logi · Управління інсулінорезистентністю
Logi сканує ваші страви, розраховує глікемічне навантаження в реальному часі та точно показує, як кожен інгредієнт впливає на ваш цукор.
Почати безкоштовно →
вафельна картопля фрі має глікемічний індекс 75, що класифікує його як продукт із високим ГІ. З глікемічним навантаженням 29 на 100г він має значний вплив на рівень цукру в крові.
Порівняно з іншими vegetables, вафельна картопля фрі займає серед найвищих позицію за глікемічним індексом.
вафельна картопля фрі може спричинити швидкі стрибки цукру і його слід вживати невеликими порціями.
Чому така оцінка?
| Калорії | 312 kcal |
| Вуглеводи | 38g |
| Цукри (всього) | 0.5g |
| Природні | 0.5g |
| Додані | 0g |
| Клітковина | 3.2g |
| Розчинна | 1g |
| Нерозчинна | 2.2g |
| Білки | 3.2g |
| Жири | 16g |
| Насичені | 3.2g |
| Ненасичені | 12.8g |
| Натрій | 420mg |
вафельна картопля фрі має глікемічний індекс 75, що класифікує його як продукт із високим ГІ. З глікемічним навантаженням 29 на 100г він має значний вплив на рівень цукру в крові.
вафельна картопля фрі має високий глікемічний індекс (75). Людям з інсулінорезистентністю слід обмежити його споживання.
вафельна картопля фрі має глікемічне навантаження 29 на 100г, що вказує на значний вплив на рівень цукру в крові.
Logi · Управління інсулінорезистентністю
Logi сканує ваші страви, розраховує глікемічне навантаження в реальному часі та точно показує, як кожен інгредієнт впливає на ваш цукор.
Почати безкоштовно →