Logi · Управління інсулінорезистентністю
Logi сканує ваші страви, розраховує глікемічне навантаження в реальному часі та точно показує, як кожен інгредієнт впливає на ваш цукор.
Почати безкоштовно →
Веганська тальята має глікемічний індекс 35, що класифікує його як продукт із низьким ГІ. З глікемічним навантаженням 3 на 100г він має мінімальний вплив на рівень цукру в крові.
Порівняно з іншими other, Веганська тальята займає серед найнижчих позицію за глікемічним індексом.
Веганська тальята — хороший вибір для людей, які контролюють цукор у крові, інсулінорезистентність або дотримуються дієти з низьким ГІ.
Чому така оцінка?
| Калорії | 130 kcal |
| Вуглеводи | 8g |
| Цукри (всього) | 2g |
| Природні | 2.0g |
| Додані | 0g |
| Клітковина | 2.5g |
| Розчинна | 0.8g |
| Нерозчинна | 1.8g |
| Білки | 13g |
| Жири | 5g |
| Насичені | 0.7g |
| Ненасичені | 4.3g |
| Натрій | 350mg |
Веганська тальята має глікемічний індекс 35, що класифікує його як продукт із низьким ГІ. З глікемічним навантаженням 3 на 100г він має мінімальний вплив на рівень цукру в крові.
Веганська тальята має низький глікемічний індекс (35), що робить його хорошим варіантом для людей з інсулінорезистентністю.
Веганська тальята має глікемічне навантаження 3 на 100г, що вказує на мінімальний вплив на рівень цукру в крові.
Logi · Управління інсулінорезистентністю
Logi сканує ваші страви, розраховує глікемічне навантаження в реальному часі та точно показує, як кожен інгредієнт впливає на ваш цукор.
Почати безкоштовно →