Logi · Управління інсулінорезистентністю
Logi сканує ваші страви, розраховує глікемічне навантаження в реальному часі та точно показує, як кожен інгредієнт впливає на ваш цукор.
Почати безкоштовно →
Сметана повножирна має глікемічний індекс 0, що класифікує його як продукт із низьким ГІ. З глікемічним навантаженням 0 на 100г він має мінімальний вплив на рівень цукру в крові.
Порівняно з іншими dairy, Сметана повножирна займає серед найнижчих позицію за глікемічним індексом.
Сметана повножирна — хороший вибір для людей, які контролюють цукор у крові, інсулінорезистентність або дотримуються дієти з низьким ГІ.
Чому така оцінка?
| Калорії | 193 kcal |
| Вуглеводи | 3.4g |
| Цукри (всього) | 3.4g |
| Природні | 3.4g |
| Додані | 0g |
| Клітковина | 0g |
| Розчинна | 0g |
| Нерозчинна | 0g |
| Білки | 2.4g |
| Жири | 19g |
| Насичені | 11.6g |
| Ненасичені | 7.4g |
| Натрій | 40mg |
Сметана повножирна має глікемічний індекс 0, що класифікує його як продукт із низьким ГІ. З глікемічним навантаженням 0 на 100г він має мінімальний вплив на рівень цукру в крові.
Сметана повножирна має низький глікемічний індекс (0), що робить його хорошим варіантом для людей з інсулінорезистентністю.
Сметана повножирна має глікемічне навантаження 0 на 100г, що вказує на мінімальний вплив на рівень цукру в крові.
Logi · Управління інсулінорезистентністю
Logi сканує ваші страви, розраховує глікемічне навантаження в реальному часі та точно показує, як кожен інгредієнт впливає на ваш цукор.
Почати безкоштовно →